Zaloguj

Zaloguj

    Pamiętaj mnie     Zarejestruj się  

"Ograniczać"- zmniejszać, utrudniać, stanowić przeszkodę. To tylko parę synonimicznych wyrazów, które zapewne każdemu z nas kojarzą się niezbyt pozytywnie. A wręcz przeciwnie, z czasem nawet budzą w nas negatywne emocje, oburzenie czy nawet lęk przed separacją od czegoś, co jest dla nas ważne lub bez czego nie jesteśmy w stanie funkcjonować. Tak więc czy prawdą jest, że to MY SAMI ograniczamy siebie?

17
+16
1

Od niedawna zauważyłam w Internecie coś, co wbiło mnie w krzesło. Dosłownie. Szczególnie uwidoczniło się to na Facebooku, który służy przecież do konwersacji ze znajomymi, wstawiania zdjęć, komentowania czy lajkowania. A do czego jeszcze może posłużyć ten portal? 

*chwila ciszy*
*werble*
DO ROZSIEWANIA … POEZJI!

24
+24

Lubię pisać o czymś prosto z mostu. Bez aluzji, bez ceregieli, bez owijania w bawełnę. Wtedy wiem, że poprzez te brutalnie szczere słowa trafiam w sedno. Zmuszam czytelnika do refleksji i rozmyślań. I to właśnie zamierzam osiągnąć w dzisiejszym artykule, pisząc o tym, jak wielkie „jaja” mają ludzie w Internecie.

55
-12
67

25 października zbliża się wielkimi krokami, a będzie to dzień, w którym Polacy będą mogli zadecydować, kto będzie nami rządził. Czy ten artykuł będzie stronniczy? Postaram się, żeby tak nie było.

10
+7
3