Zaloguj

Zaloguj

Polonistka w Anglii? Zapytasz pewnie, do jakiej tragedii doszło, że znalazłam się w takiej sytuacji. Tymczasem, nigdy wcześniej nie czułam się Polką tak bardzo jak dzisiaj.

14
+14

HENRYK JERZY MUSA

KOT

 

Laureat Nagrody Artystycznej Miasta Puck – „ Mecenas kultury” Puck 28.12. 2011r.

Laureat Skry Ormuzdowej w 2010r.

Oraz wielu innych nagród i wyróżnień

70 – LECIE SZKOŁY wtedy Szkoły Podstawowej nr 1 i Liceum Ogólnokształcącego

obecnie

I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE im. St. Żeromskiego

0

Jak pisałem we wcześniejszym artykule, informacja o zamknięciu WSPAKa, podana na jego facebookowym profilu, okazała się sprytną intrygą ZB, której celem było zmotywowanie potencjalnych autorów. Zabieg ten okazał się bardzo skuteczny, na stronie pojawiło się wiele nowych tekstów (naliczyłem się 12), od byłych uczniów, ale też od obecnych, co moim zdaniem bardzo satysfakcjonuje ZB.

1
+1

Już w najbliższą niedzielę wielu czytelników „WSPAKa” po raz pierwszy będzie miało okazję spełnić swój obywatelski obowiązek, jakim jest udział w wyborach. Nie wypada przecież zmarnować swojego głosu.

4
+3
1

2015 rok. Kwietniowy rześki wieczór.  Tępym wzrokiem omiatam ulice jednego z prowincjonalnych miast Mazowsza, do którego rzuciła mnie praca. Dawno nie widziałem niczego brzydszego (no może poza daewoo tico mojego sąsiada). Odpalam papierosa. Z każdym kolejnym "machem"  czuję w ustach smak dymu powoli spływającego do płuc,  a moje ciało przeszywa delikatna wręcz niemoralna rozkosz.  Fizycznie jestem tutaj, trując swój organizm, lecz tak naprawdę całą swoją świadomością przebywam zupełnie gdzie indziej, wracając myślami do czasów szkoły średniej...

0

Strona 1 z 2

Komentarze

 • Pół żartem, pół serio... cz.2

  spodnie 12.01.2018 16:33
  moderator, ja tylko krytykuję te głupoty, akceptuj

  Czytaj więcej...

   
 • Z kamerą wśród ludzi

  rtd 10.12.2017 21:04
  Na przyszłość możecie zadbać o to, żeby wybierać tylko te najciekawsze momenty, co będzie wiązało się ...

  Czytaj więcej...