Niby pusto na stronie, a jednak głosowanie na liście idzie bardzo sprawnie. Bardzo za to dziękuję w imieniu wszystkich tworzących listy. W poprzednim tygodniu Cytrynka przedstawiła nam swoje propozycje muzyczne, a Wy wytypowaliście utwór, który najbardziej Wam się spodobał, czyli U2 – With Or Without You. Piosenka ma już 23 lata i nic nie wskazuje na to, że w najbliższym czasie odejdzie w zapomnienie. Słuchacze naszej listy raczej na to nie pozwolą.  Od dziś macie okazję wytypować utwór z notowania jonfena, który waszym zdaniem nie jest hitem „jednego sezonu” a raczej „pełnowartościowym” utworem dla wielu pokoleń. Szczerze przyznam, że będę miała problemy z wybraniem tylko jednej piosenki z listy kolegi, bo widzę tu kilka pozycji, których nie wyobrażam sobie na innym miejscu niż pierwsze… 
Lista jonfen’a : 


20. Roni Size - Watching Windows (Ed Rush And Optical Remix)
19. Sigur Ros - Inni Mer Syngur Vitleysingur
18. Schandmaul - Kalte Spuren
17. Żywiołak - Psychoteka
16. Exxasens - Polaris
15. MGMT - Time To Pretend
14. Tool - Schism
13. Jelonek - Vendome 1212
12. Rage Against The Machine - Killing In The Name Of
11. Venetian Snares - Hajnal
10. Korpiklaani - Pine Woods
09. Jimi Hendrix - Voodoo Child
08. The Prodigy - Spitfire
07. Long Distance Calling - Black Paper Planes
06. Omar A. Rodriguez-Lopez - Hands Tied To The Roots Of A Hemorrhage
05. Daft Punk - Aerodynamic
04. Led Zeppelin - Ramble On
03. Tool - Lateralus
02. The Rolling Stones - Sympathy For The Devil
01. Led Zeppelin - Stairway To Heaven


Moim zdaniem lista jest wręcz naszpikowana dobrymi kawałkami i ciekawa jestem, na który utwór oddacie najwięcej głosów. Czy to będzie coś z tzw. „klasyki”, nietypowego breakcoru, muzyki instrumentalnej czy elektronicznej? Jakikolwiek utwór wygra, myślę, że będzie to dobry wybór. 
Nie bójcie się, matura nie ogarnęła całkowicie mojego umysłu, więc już za tydzień kolejna lista. Obiecuję, że wszystkie przysłane zestawienia zostaną opublikowane i nieustannie czekam na nowe. Adresu e-mailowego też nie zmieniłam, a więc przesyłajcie propozycje na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

                                                                                        xyz 

Pozostałe notowania

Zagłosuj na listę jonfena


Nie masz konta? Zarejestruj się

Zaloguj się na swoje konto