Zbliża się ostatni weekend ferii i każdy chciałby wykorzystać ten czas dobrze, pożytecznie, niekoniecznie w wersji szkolnej. Publikuję kolejną ciekawą listę, która niewątpliwie umili Wam czas. Zanim jednak zaczniecie ją przeglądać, krótko wspomnę, kto drogą głosowania wygrał na liście koleżanki billiejean. Bardzo się ucieszyłam, że tak dużo osób lubi Coldplay. Utwór „Fix you” niewątpliwie urzeka. 14 września 2005 roku Fix You EP znalazło się w sklepie iTunes Store. Wszystkie zyski z jej sprzedaży zostały przekazane Amerykańskiemu Czerwonemu Krzyżowi oraz National Academy of Recording Arts & Sciences’ MusiCares Hurricane Relief Fund. Piosenka została również wykonana na koncercie Shelter from the Storm. Ponoć Chris Martin skomponował ją dla swojej żony - Gwyneth Paltrow, by pocieszyć ją po stracie ojca. Może ktoś pokusi się o zestawienie najlepszych utworów Coldplay? Oczywiście czekam na chętnych i na inne pomysły waszego autorstwa.

Dziś Marta odkryje przed nami swoje propozycje. Notowanie nr 4 Listy Przebojów Wspaka można uznać za przeciwieństwo poprzedniego. Od razu można zauważyć, że Marta jest zwolenniczką ciężkiego brzmienia nie pozbawionego jednak refleksyjnej aury. 


Oto notowanie najlepszych utworów Marty:


10. Creed - with arms wide open
9. Nightwish - I wish I had an angel
8. Nightwish - Nemo
7. Delain - See me in shadow
6. Afi - Kiss my eyes and lay me to sleep
5. Within Temptation - Utopia
4 .Epica - White Waters
3. Coma - 08 wojna
2. Coma - Chaos Kontrolowany
1. Closterkeller - Ogród Półcieni

Według Marty na pierwszym miejscu jej osobistej listy znaleźć powinien się utwór „Ogród Półcieni” zespołu Closterkeller. Czy zgadzasz się z tym wyborem? Zagłosuj.
Masz trochę czasu? Szukasz zajęcia na ostatnie dni ferii? Nie wiesz, za co się zabrać byleby tylko uciec od odrabiania lekcji? Stwórz swoją listę i przyślij ją do mnie na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .

                                                                Czekam
                                                                  xyz

Pozostałe notowania

Zagłosuj na listę Marty


Nie masz konta? Zarejestruj się

Zaloguj się na swoje konto