Kontynuuję muzyczny projekt i publikuję drugie już notowanie Listy Przebojów WSPAKa.

Dzisiejsza lista została nadesłana przez Rociaka. Zestawienie najlepszych utworów naszego kolegi jest trochę nietypowe, ponieważ sam autor poprosił, by zaznaczyć, że kolejność utworów jest przypadkowa, czyli numerki nie grają tutaj większej roli. Niemniej bardzo ciekawa lista i może drogą głosowania czytelników wyodrębnimy najlepszy utwór z całości. 1. Kult - Polska
2. Pidżama Porno - Wytrzepany ze styropianu
3. O.S.T.R. - Karma
4. U2 - Bloody Sunday
5. Coma - Listopad
6. Dżem - Paw
7. Natural Dread Killaz - Mafia
8. Foo Figters - The Pretender
9. Dire Straits - Brothers in arms
10. Pink Floyd - Comfortably numb
11. Bob Marley - Redemption song
12. Slipknot - Duality
13. Depeche Mode - A question of time
14. Rammstein - Spiel mit mir
15. Myslovitz - Szklany człowiek


poza tym całość twórczości: Kult, Kazik, Pidżama, Coma, NDK, U2, Slipknot, DM, Placebo, Paktofonika, Red, The Prodigy, Myslovitz;

Jest czego słuchać. Dodatkowo Rociak z miłą chęcią podaje adres do swojego profilu na znanym portalu muzycznym, gdzie możecie zobaczyć czego, kiedy i w jakich ilościach słucha.


Adres : http://www.lastfm.pl/user/rociak


Poznaliśmy upodobania muzyczne Rociaka w całej okazałości. Różnorodność stylów muzycznych jest imponująca. Bardzo dziękuję za udział w projekcie i gratuluję gustu!
Nie oczekuję takiego samego wyjawienia całej muzycznej biblioteczki od Was (chociaż oczywiście nie mam nic przeciwko). Wystarczy chociaż 10 waszych ulubionych pozycji muzycznych, by wziąć udział w liście. Cały czas czekam pod adresem e-mail : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
A następna lista, którą odsłonimy już za kilka dni nosi nazwę „Bez ładu i składu” i została ułożona przez koleżankę billiejean. Moim zdaniem lista jednak ma skład i ład a przekonacie się o tym już niedługo. Zostańcie z nami! 

                                                                                      xyz 

Zagłosuj na listę rociaka!
Nie masz konta? Zarejestruj się

Zaloguj się na swoje konto