Uwaga

Lack of access rights - File 'http:/s1.img.pl/v/1011/141martaborkowska2.jpg'

Lack of access rights - File 'http:/s1.img.pl/v/1011/139martaborkowska.jpg'

×

Uwaga

Lack of access rights - File 'http:/s1.img.pl/v/1011/141martaborkowska2.jpg'

Lack of access rights - File 'http:/s1.img.pl/v/1011/139martaborkowska.jpg'

MartaMarta

Wywiad z uczennicą klasy 2b o profilu matematyczno-biologicznym, jedną z osób, która została wyróżniona Pakietem Ucznia Szczególnie Uzdolnionego - Martą Borkowską.
Znana młodszemu jak i starszemu pokoleniu. Pisarka, dziennikarka, felietonistka i scenarzystka o bogatej przeszłości.
Dziś zgodziła się udzielić mi wywiadu. O kim mowa? Oczywiście o Krystynie Siesickiej.

Przyszedł czas na rozmowę z kolejną osobą, która została wyróżniona Pakietem Ucznia Szczególnie Uzdolnionego –   Małgorzatą Kurek. Przypomnę jedynie, że posiadacz pakietu może korzystać z dodatkowych nieprzygotowań czy zwolnień z kartkówek.

Małgorzata Prange - zwyciężczyni I i II Powiatowego Festiwalu Piosenki, absolwentka Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia im. Stanisława Moniuszki w Pucku, uczennica ZSP w Rzucewie


Jak zaczynać, to z wysokiego C, a właściwie B. Jako że dzisiejszy artykuł jest premierą całego cyklu, zaprosiłem do rozmowy osobę  na wysokim stanowisku. Osobę, bez której w szkole panowałby chaos. Mimo ogromu pracy z twarzy pani wicedyrektor nie schodzi uśmiech. Uczniowie, gdy pragną załatwić przesunięcie jakiejś lekcji czy zorganizowanie wycieczki, walą drzwiami i oknami do gabinetu pani profesor. A jaka pani Brazewicz jest prywatnie?  Co lubi? Jakie ma poglądy? Przeczytajcie sami.


Nie masz konta? Zarejestruj się

Zaloguj się na swoje konto