Witam po kolejnej kilkutygodniowej przerwie.

Do napisania tego tekstu zmusił mnie wszechobecny pesymizm (czasem komiczny!) ludzi młodych, którzy za punkt honoru wzięli sobie krytykę dzisiejszych czasów. Śmieszy mnie, gdy moi koledzy wychwalają lata  60, 70 i 80, o których siłą rzeczy nie mają pojęcia. Ja kocham czasy, w których żyję!

Witam w najlepszym dziale w najlepszej gazecie na świecie! Zainspirowany maturą z polskiego i własnymi zainteresowaniami chciałem dzisiaj przedstawić serial - instytucję.

Czytając jeden z tekstów w dziale Felietony, wyłapałem pewien fragment, w którym autor mówi jakoby piłka nożna była najbardziej ekscytującym sportem. Skoro o gustach się nie dyskytuje, nie zamierzam tego negować. Uważam nawet, że piłka jest ekscytująca, ale czy naprawdę zasługuje na miano najbardziej widowiskowego sportu?

Mam przyjemność obwieścić, iż wraz z grupą znajomych organizujemy 12.12.09 (sobota) wyjazd do teatru.  Wszelkie pytania, prośby i żale z tym związane proszę kierować pod nr gg: 9386047.

Serdecznie polecam ten wyjazd, gdyż my jako rzekoma elita powiatu mamy wręcz obowiązek uczęszczać do tego typu miejsc.

                                                                                                   Hoolio GTI

Witam wszystkich czytelników. Postanowiłem dzisiaj opisać produkt niezwykle interesujący. Mam tu na myśli najnowsze dziecko SONY, PSP GO. Jest to kolejna odsłona najmniejszej konsoli z oferty tego producenta. Poprzedniczki nie cieszyły się jakimś wyjątkowym uznaniem, ale to może się zmienić właśnie za sprawą GO.

Nie masz konta? Zarejestruj się

Zaloguj się na swoje konto