Zaloguj

Zaloguj

    Pamiętaj mnie     Zarejestruj się  

Ostatnio w telewizji widziałam ciekawą reklamę złożoną z trzech części. W pierwszej chłopak mówi o tym, że kocha motoryzację i chce zostać mechanikiem. Potem wypowiada się jego matka - "Syn na pewno zostanie lekarzem". Na końcu - młody człowiek, który zajmuje się różnymi sprzętami w garażu i faktycznie sprawia mu to frajdę. Widzimy też pewną znaną osobę, która mówi, że nie powinniśmy blokować marzeń naszych dzieci. Reklama dotyczy oczywiście szkół zawodowych. Życie czy tani chwyt marketingowy?

Czytaj więcej...

Spotted: PKS Wejherowo, Spotted: I LO Puck, Spotted: II LO Gdynia, Spotted: SKM Trójmiasto, Spotted: Władysławowo, Spotted: ZS1 Władysławowo, Spotted: Antresola Władysławowo. To tylko pierwsze propozycje, które wyświetliły mi się po wpisaniu w facebookową przeglądarke literek 'spo'. Gdy klikam 'zobacz więcej wyników' okazuje się, że faktycznie siła i przede wszystkim popularność tego fenomenu w ostatnim czasie znacznie się powiększyła. Spotted: Warszawa, Spotted: Biedronka, Spotted: Uniwersytet Gdański i wiele wiele innych. A więc tak właściwie czym i po co jest SPOTTED?

Czytaj więcej...

Każdy go lubi, choć nie wszyscy powinni zawierać z nim bliższych znajomości. Taniec. Wielu z nas zna go z wesela kuzynki i szalonych imprez. Ale nie one. Na palcach jednej ręki można zliczyć osoby, które wiedziały, że nie tak dawno w naszej szkole miał miejsce konkurs taneczny. Zaliczam się do nich również ja, jednak postanowiłam się zrehabilitować i zasięgnąć opinii ekspertów.

Czytaj więcej...

"Każdemu warto dać drugą szansę. Według mnie i wielu innych ludzi nie ma sensu wysyłać do zakładu karnego człowieka zresocjalizowanego, ponieważ tam może zmienić się tylko na gorsze", mówi Kamil Mierzejewski, który stworzył na Facebooku stronę "Petycja o ułaskawienie Patryka Galewskiego z Pucka", prywatnie przyjaciel chłopaka.

Czytaj więcej...

Setka wykonawców, dwa miesiące przygotowań i dziesiątki opuszczonych lekcji, a wszystko to w imię sztuki - rzadko spotykane dzisiaj poświęcenie. Efekty pracy uczniów naszej szkoły można było obejrzeć w ubiegłą niedzielę w puckiej farze. Jak im poszło? O to postanowiłam zapytać kilka osób z widowni. Zaczepiłam też znajomych zaangażowanych w projekt, aby dowiedzieć się, jak od kuchni wyglądała "Tajemnica Eucharystii".

Czytaj więcej...

Strona 1 z 3