"Sekret jest odpowiedzią na to, co było, jest i kiedykolwiek będzie" ~ Ralph Waldo Emerson

 

Myślałeś kiedyś o mocy kontrolowania swojego życia? Swojej przyszłości? Tego co się stanie? Może chciałbyś mieć kiedyś wspaniały dom? Taki, jaki sobie wymarzysz. Albo osiągnąć jakiś ogromny sukces? Dawno temu pewien człowiek zrozumiał, jak to zrobić. Nie chciał jednak tego nikomu wyjawić. Trzymał to w tajemnicy przed wszystkimi. Dlatego nazwano tę moc "Sekretem". Pewnego wieczoru Sekret został skradziony i od tamtej pory, z każdą chwilą wie o nim coraz więcej ludzi. Ja zrozumiałam, na czym polega Sekret... Powoli Ci go przedstawię, ale zacznijmy od początku...

Kojarzysz coś takiego jak prawo przyciągania? W fizyce mamy podobny termin, a działa tak samo. Siła przyciągania, siła grawitacji... Każde ciało, które ma masę oddziałuje na inne ciało, przyciąga je i tak samo działa prawo przyciągania. Moja definicja brzmi : PRAWO PRZYCIĄGANIA to stabilny i nieustanny proces przyciągania wszystkiego, co pojawia się w naszej głowie. Działa zawsze. Nie mamy żadnego przycisku, aby włączyć czy wyłączyć nasze myślenie. Codziennie przez naszą głowę przebiega około 60 tys. różnych myśli, obrazów, wizji. Myśli wysyłają fale, na które prawo odpowiada. Stają się one rzeczami, przywołujemy je do życia. Dostaniemy wszystko, o czymkolwiek pomyślimy. Także pozytywne myśli kształtują pozytywne okoliczności, a negatywne myśli - negatywne okoliczności. Prawo przyciągania jest wszędzie. Nasz umysł wizualizuje wszystko, o czym pomyślimy i prędzej czy później przyciągnie to do nas. Teraz pewnie sobie pomyślałeś : "To ja mam kontrolować swoje myśli? Przecież to jest niewykonalne." Pocieszę cię trochę. Pierwsze primo, Pozytywna myśl jest tysiąc razy silniejsza niż myśl negatywna. Drugie primo, istnieje tzw. opóźnienie. To znaczy, że myśli nie ujawniają się od razu. Musisz posiąść świadomość własnych myśli. To ty stworzyłeś i nadal tworzysz to , co do tej pory ci się przytrafiło i przytrafi. To ty to wszystko przyciągnąłeś. To ty przyciągnąłeś spóźnienie, to ty przyciągnąłeś korek, w którym ostatnio stałeś. Nieprawdopodobne? A jednak.

Naszym umysłem władają emocje. Mamy dobre i złe. To one pokazują o czym myślimy. Jeżeli pomyślimy o czymś miłym, to czujemy się dobrze. To są dobre częstotliwości,np. miłość, przyjaźń, radość, nadzieja, satysfakcja, ekscytacja. Tak samo jest ze złymi, myślimy o czymś smutnym - czujemy się źle. Depresja, smutek, strach, nienawiść, poczucie winy, zemsta - to złe częstotliwości. Wszystko, co czujemy, przyciągamy, tworzy naszą przyszłość. Myślałeś kiedyś nad sensem powiedzenia "Że ktoś wstał lewą nogą"?. Nigdy nie wiedziałam jak bardzo to wpływa na nasze życie. Tak jak rozpoczniesz, tak spędzisz cały dzień, więc jeżeli już od rana będziesz narzekać... Że musisz wcześnie wstać, że herbata za gorzka... To cały dzień będziesz mieć okropny. Wszechświat usłyszy twoje narzekanie z rana i urzeczywistnia twój nastrój. Mam dla ciebie zadanie. Jutro jak wstaniesz, nie myśl o tym, że musisz wstać. Pomyśl o tym, że przeżyjesz kolejny wspaniały dzień, a energia, fale z twojego umysłu wpłyną na świat pozytywnie.

 

"Idąc przez życie, tworzycie własny wszechświat" ~ Winston Churchill

 

Ważne jest żeby czuć się dobrze. Tak jak wcześniej pisałam... Wszechświat czuje to, co my czujemy i wysyła nam odpowiednie do tego okoliczności. Pomyśl o czymś pięknym. Właśnie w tym momencie. Na chwile oderwij się od czytania i pomyśl o czymś wspaniałym, o czymś co sprawia Ci szczęście. Wyrzuć resztę myśli ze swojej głowy. Zrób to teraz. Ja mogę poczekać. I jak się teraz czujesz? Fajnie, prawda? Kiedy nauczysz się nad tym wszystkim panować, zrozumiesz, żę to ty tworzysz swoją rzeczywistość. Jesteś kreatorem swojego życia, wszystkich wydarzeń, które Cię spotkały, spotykają i spotkają.  Życie powinno być takie, jakie ty chcesz żeby było. I ono może takie być, jeśli będziesz o takim myśleć. Przedstawię Ci pewną metaforę. Kojarzysz bajkę Aladyn, prawda? Pewien mężczyzna znajduję lampę, z której wyłania się dżin i mówi, że spełni jego trzy życzenia. Za każdym razem mówi "Twoje życzenie jest dla mnie rozkazem". Nasze myśli są takim dżinem, ale my mamy nieograniczony limit życzeń. Każda wizja odpowiada do nas " Twoje życzenie jest dla mnie rozkazem". Wstaniesz rano i powiesz sobie "Co za okropny dzień" - "Twoje życzenie jest dla mnie rozkazem" - "Na pewno nie uda mi się tego zrobić, to jest za trudne" - "Twoje życzenie jest dla mnie rozkazem".

 

"Zrób pierwszy krok w wierze. Nie musisz widzieć całych schodów. Po prostu zrób pierwszy krok." ~ Martin Luter King Jr.

 

Powiem Ci teraz, na czym polega Proces Stworzenia. Po prostu, jest to proces, dzięki któremu stworzysz swoją przyszłość.

KROK 1. PROŚBA - Niech wszechświat wie, czego chcesz. Mam dla ciebie kolejne zadanie. Weź kartkę. Tak, teraz. Weź kartkę i długopis. Napisz na niej czego tak naprawdę chcesz. Twoje największe marzenie. To, o czym od tak dawna marzyłeś. Twoje plany na przyszłość. Złóż zamówienie przed światem.

KROK 2. UWIERZ - uwierz w niewidoczne, tzw. nierozchwiana wiara. Nie możesz wątpić. Przyciągnij sposób na spełnienie. Na spełnienie tego, co przed chwilą napisałeś na kartce. Powiedz sobie "Wiem, bo wiem, bo wiem, że tak się stanie".

KROK 3. OTRZYMAJ - poczuj się tak, jakbyś już to miał. Mając dobre emocje, wysyłasz fale z dobrą częstotliwością . Poczuj się jakbyś właśnie siedział w nowiutkim samochodzie twoich marzeń. Jakbyś stał na scenie i odbierał ważną dla ciebie nagrodę.

Wszechświat lubi szybkość. Pamiętaj, że ty tworzysz obraz tego, co chcesz. Działaj, rób, myśl, wizualizuj.

Jak długo trwa Proces Stworzenia? Jak długo trwa dostanie tego? Od tego zależy nasza relacja ze wszechświatem. To wszystko dzieje się w naszej głowie. Wszechświat nie myśli ile zajmie mu spełnianie naszego życzenia, ale wie, że to nadejdzie. Obecna rzeczywistość zmieni się razem z naszym myśleniem. To, czego się spodziewamy - dostaniemy. Nie jesteś tym, kim jesteś. Jesteś tym, kim byłeś. Teraźniejsi my, to szczątkowy obraz naszych myśli i wizji z przeszłości... cdn...


Nie masz konta? Zarejestruj się

Zaloguj się na swoje konto