1W związku ze zbliżającym się sezonem letnim 2017 poszukujemy osób młodych, aktywnych i niebojących się wyzwań do pracy na Kempingu Horyzont w Chłapowie.

Chcemy, aby dla członków naszego teamu praca na Horyzoncie stanowiła wyzwanie, ale przynosiła też codzienną przyjemność i niezapomniane wrażenia! Zapraszamy do składania CV! Dodatkowe informacje pod podanymi poniżej numerami telefonów.

PRACOWNIK RECEPCJI KEMPINGU

h3Odpowiedzialność za obsługę sprzedaży i rozliczenia recepcji Campingu Horyzont, przyjmowanie rezerwacji wynajmu miejsc na kempingu i usług noclegowych w przyczepach kempingowych i domkach letniskowych, kontrola nad przekazywaniem przyczep klientom (protokoły zdawczo-odbiorcze), rozliczenia kasowe oraz obsługa systemu informatycznego, wspomaganie działalności marketingowej, w tym portali społecznościowych.

Wymagania:

-kontakt z klientem, uśmiech na twarzy i pozytywne podejście do pracy

-znajomość obsługi komputera (MS Office)

-dobra organizacja pracy

-komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

-odpowiedzialność, punktualność, kultura osobista

-pełna dyspozycyjność w okresie połowa maja-początek września 2017r.( kilkudniowe praktyki przed majówką – weekend kwietniowy)

- mile widziana znajomość jeżyka obcego angielskiego lub niemieckiego.

PRACOWNIK BARU

Odpowiedzialność za obsługę niedużego baru z fastoodami, w tym: przyjmowanie, przygotowywanie i wydawanie drobnych zamówień (zapiekanka, hot dog), sprzedaż piwa, przekąsek, kontrola nad stanem produktów, rozliczenia kasowe, wspomaganie działalności marketingowej, w tym akcje promocyjne.

Wymagania:
- mile widziana znajomość branży gastronomicznej oraz doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

-kontakt z klientem, uśmiech na twarzy i pozytywne podejście do pracy

-dobra organizacja pracy

-komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

-odpowiedzialność, punktualność, kultura osobista

-pełna dyspozycyjność w okresie czerwiec-sierpień 2017r.

PRACOWNIK TECHNICZNY

Odpowiedzialność za wskazywanie miejsc do rozbicia namiotów, ustawianie przyczep kempingowych, wprowadzanie gości do wynajmowanych przyczep kempingowych oraz domków letniskowych, kontrola nad odbiorem przyczep, domków po gościach wyjeżdżających z kempingu  (protokoły zdawczo-odbiorcze). Odpowiedzialność za bieżące zadania w zakresie utrzymania czystości i porządku pola kempingowego, w tym:  pomoc klientom w ustawianiu przyczep kempingowych i podłączeń do mediów, utrzymanie czystości ciągów komunikacyjnych, bieżące prace techniczne związane z funkcjonowaniem kempingu.

Wymagania:

-dobra organizacja pracy

-komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

-odpowiedzialność, punktualność, kultura osobista

-pełna dyspozycyjność w okresie czerwiec-koniec sierpnia 2017r. (kilkudniowe praktyki przed majówką – weekend kwietniowy)

-prawo jazdy kat B będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

-pracę w młodej, aktywnej grupie profesjonalistów

- dobre zarobki 10 zł za godzinę plus premia

-pracę w komfortowych warunkach naszego Kempingu zlokalizowanego nad samym brzegiem morza

-zakwaterowanie w przyczepach kempingowych.

CV lub zgłoszenia przesyłajcie na: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Więcej informacji: 516 158 188 (Piotr) i 723 353 904 (Laura)

Nie masz konta? Zarejestruj się

Zaloguj się na swoje konto