Zaloguj

Zaloguj

    Pamiętaj mnie     Zarejestruj się  

Kontrowersyjny, ciekawy! Tak w dwóch słowach określić można wokalistę tego nowojorskiego zespołu. Antony Hegarty to absolutny fenomen na rynku muzycznym. Jego życie prywatne wzbudza zainteresowanie fanów a także mediów, nie jest on jednak celebrytą- jest transgendersem. Nie należy oceniać go pod względem płciowości, a niezwykłego wysoko kobiecego głosu, którego pozazdrościć mogą najlepsze wokalistki jazzowe Manhattanu.

Czytaj więcej...

1 lutego 2012 roku w wieku 89 lat odeszła od nas wielka poetka i noblistka Wisława Szymborska. Przez większość swojego życia była związana z Krakowem. Studiowała na Uniwersytecie Jagiellońskim filologię polską a następnie socjologię. Nie ukończyła jednak studiów z powodów finansowych.

Czytaj więcej...

Reżyserzy, aktorzy, scenarzyści, producenci, a nawet statyści w ubiegłym roku z pewnością nie odpoczywali. Możesz nie zgodzić się z moją opinią, możesz stwierdzić, że filmy, które zaraz wymienię, są banalne, możesz stwierdzić, że twórcy filmów pracowali, ale nie tak ciężko. Ja i tak wiem „swoje”.

Czytaj więcej...