Zdecydowanie za szybko radzicie sobie z zagadkami. Doszłam do wniosku, że są chyba zbyt łatwe, więc z każdym tygodniem będę wybierała coraz bardziej wysublimowane fotografie. Dziś zdjęcie za 30 punktów; w ubiegłym tygodniu najszybsza była Nemezis.

Ech, znów poszło wam zbyt łatwo! Sprawdź odpowiedź!


Pytanie do Was:

Jaki przedmiot przedstawia fragment zdjęcia?

Na odpowiedzi, tradycyjnie, czekam cały tydzień.

{jform=12}


Już myślałam, że tym razem sprawicie mi trochę więcej frajdy swoimi pomysłami. I pomyliłam się, bo poprawne odpowiedzi dotarły do mnie w tempie ekspresowym. Nie jest to, jak odpowiadaliście, prostownica, fragment tapicerki, ani skórzany futerał.
Fragment zdjęcia przedstawia... (i tu powinny pojawić się werble)... STARY ANALOGOWY APARAT FOTOGRAFICZNY, czyli, nawiasem mówiąc, moją drugą miłość.

Otrzymałam dwie poprawne odpowiedzi. Pierwszą odpowiedź przesłała Moony, z kolei Alaa odpowiedziała bardziej szczegółowo. Po burzliwej naradzie jury w składzie: ja, moje drugie ja, drugie ja mojego drugiego ja oraz mój pies, doszliśmy (prawie jednogłośnie) do wniosku, że podzielimy wygraną, więc dziewczyny (lub, jak kto woli, dziewczęta) otrzymają po 15 punktów. Gratulacje!

A tu fotografia w pełnej krasie:
altalt


Inne artykuły z tej kategorii

WSPAKowa fotoenigma (6) 08 Sty 2012

WSPAKowa fotoenigma (5) 07 Gru 2011

WSPAKowa fotoenigma (4) 20 Lis 2011

WSPAKowa fotoenigma (2) 06 Lis 2011

WSPAKowa fotoenigma 25 Paź 2011

- Wszystkie z tej kategorii -

Nie masz konta? Zarejestruj się

Zaloguj się na swoje konto