Zaloguj

Zaloguj

    Pamiętaj mnie     Zarejestruj się  

Za parę dni doczekamy się upragnionych wakacji. Wyczekiwana wolność zbliża się coraz szybciej, ale czy to na pewno będzie czas błogiego wypoczynku? Postanowiliśmy sprawdzić, jakie plany na kanikułę mają uczniowie naszej szkoły.

Czytaj więcej...

W mediach i prasie pojawia się coraz więcej informacji na temat powstania na Pomorzu elektrowni jądrowej, której budowa ma się rozpocząć w roku 2013. Większość ludzi nie do końca wie, jak to dokładnie ma wyglądać i czemu służyć. W zeszłym tygodniu w naszej szkole odbyło się spotkanie z przedstawicielami Polskiej Grupy Energetycznej, którzy starali się nam pokazać, jak elektrownia będzie skonstruowana oraz wyjaśnić sposób jej działania. Przedstawili nam wszystkie korzyści, jakie przyniesie budowa elektrowni. Postanowiliśmy zatem sprawdzić, jak uczniowie naszej szkoły odnoszą się do tego zagadnienia.

Czytaj więcej...

Homoseksualizm jest tematem bardzo na czasie. Wiele mówi się teraz w mediach o tolerancji dla odmienności seksualnej, prawach gejów i lesbijek oraz legalizacji związków osób tej samej płci. Dla naszych dziadków i większości starszego pokolenia jest to sprawa nie do przyjęcia. Choć tak naprawdę związki homoseksualistów pojawiły się już w starożytności. Postanowiliśmy sprawdzić, co na ten temat myślą uczniowie naszej szkoły.

Czytaj więcej...

Maturzyści zmagają się ze stresem związanym z egzaminami. Co w tym czasie robią młodsze klasy? Chyba nawet nauczyciele nie wierzą w to, że pilnie nadrabiają zaległości.

Czytaj więcej...

Ostatnio w mediach mówi się wiele o tym, że studenci oblegają kierunki humanistyczne, po których, szczerze mówiąc, trudno jest zdobyć pracę. Dlatego coraz bardziej nakłania się przyszłych studentów do wyboru kierunków ścisłych. W telewizji pojawiły się spoty reklamowe, ukazujące korzyści studiowania tych nauk. W tym tygodniu postanowiliśmy sprawdzić, jak wygląda to w naszej szkole.

Czytaj więcej...

Strona 1 z 2