Uwaga

Lack of access rights - File 'http:/wspak.pl.pl/images/stories/many.jpg'

Lack of access rights - File 'http:/wspak.pl.pl/images/stories/anoreksis.jpg'

×

Uwaga

Lack of access rights - File 'http:/wspak.pl.pl/images/stories/many.jpg'

Lack of access rights - File 'http:/wspak.pl.pl/images/stories/anoreksis.jpg'

> Ilu jeszcze zabierzesz? Może jak powiesz od razu tę liczbę, to jakoś się przyzwyczaję… Może będzie łatwiej. Może inaczej to zniosę. Bo właśnie rzecz, której nie mogę znieść, to niepewność.

Od lat człowiek wspina się na szczyt pewnej góry. Nie jest to ani Mount Everest, ani Kilimandżaro...


/ fot. svilen001/sxc.huJednymi z najbardziej tępionych we współczesnym świecie zjawisk są anoreksja oraz przykładanie zbyt dużej wagi do pieniądza. Dwie karykatury graniczące z doskonałością. Co nas boli? To, że zwolennicy jednego jak i drugiego niszczą sobie SWOJE życie czy może to, że są w jakiś sposób lepsi od nas...

 

 

Dziś temat - rzeka, czyli relacje damsko-męskie. Wydaje mi się, że próba ogarnięcia tego całego skomplikowanego zagadnienia ocierałaby się o szaleństwo, dlatego wybrałem mały, ale jakże niewygodny dla brzydszej części płci aspekt wyżej wymienionego problemu, który można zawrzeć w jednym, prostym zdaniu: "TY mnie nie rozumiesz". Skoro  zawsze starałem się bronić słabszych i skrzywdzonych, postanowiłem tym tekstem wesprzeć... mężczyzn. Najpierw teza - niepodważalna dla męskiej części naszego społeczeństwa  - kobieta zagadką jest. 

Plotki krążą wokół nas ciągle, ale czy to zjawisko - niegdyś domena kobiet -  nie zmieniło swojego charakteru i nadawcy?

Nie masz konta? Zarejestruj się

Zaloguj się na swoje konto