Mam nadzieję, że radio na stronie nie odciągnie Was od Listy Przebojów WSPAKa, a ewentualnie umili Wam czas podczas czytania i głosowania. Pragnę z wielką radością poinformować o pojawieniu się zakładki „Przebojowy Wspak” po lewej stronie panelu strony, która natychmiast przeniesie Was do waszych notowań. Bardzo dziękujemy za to ułatwienie Wielkiemu Bratu, a Was zachęcam do komentowania list przebojów!

Chciałabym też podziękować za głosowanie na utwory. Z notowania naszego kolegi Rociaka opublikowanego tydzień temu bezsprzecznie zwycięża utwór zespołu Dżem – „Paw”. Nie dziwię się temu, aczkolwiek wszystkie utwory z tejże listy są godne uwagi.  
Dziś publikujemy następną, zapowiedzianą już tydzień temu listę billiejean. Lista krótka, ale nie można jej nie zaprezentować, tym bardziej że nieco różni się od typowych zestawień radiowych. Billiejean prezentuje kilka „lekkich”, wyciszających, subtelnych utworów zahaczających o romantyzm. Jest ich niewiele, więc tym bardziej zachęcam do głosowania na utwór, który najbardziej przypadnie Wam do gustu. 


Oto ulubione utwory billiejean :
 - Bon Iver & st. Vincent - Roslyn
- Coldplay - Fix You
- Sade - By Your Side
- Sigur Ros - Svefn-g-englar
- Imogen Heap - Hide and Seek
- Blue Foundation - My Day
- Iron and Wine - Flightless Bird

Ja już wiem, na co zagłosuję.
Dziwię się trochę, że billiejean nie umieściła tu żadnego utworu króla Popu Michael’a… Ale widocznie pojawi się w następnej liście koleżanki, którą na pewno już tworzy. 
Za tydzień kolejne notowanie. Następną listę przesłała nam Marta. Jeśli i Ty już stworzyłeś swoją kompilację piosenek nie zastanawiaj się ani chwili dłużej, tylko natychmiast prześlij ją do mnie na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

                                                                                  xyz 

Zagłosuj na listę billiejeanNie masz konta? Zarejestruj się

Zaloguj się na swoje konto