Zaloguj

Zaloguj

    Pamiętaj mnie     Zarejestruj się  

W piątek 30 kwietnia pożegnaliśmy zacną elitę klas trzecich, w tym jakże utalentowanych redaktorów WSPAKa.

Uroczystość rozpoczął dzwonek - już ostatni dla klas maturalnych. Na początku nastąpiło rozdanie świadectw z czerwonym paskiem i nagród za zasługi dla szkoły. Po wręczeniu nagród w postaci książek nastąpiło wręczanie pozostałych świadectw  - w kolejności alfabetycznej.

Jednakże punktem kulminacyjnym całej uroczystości było przedstawienie, które wystawili uczniowie z klas pierwszych i drugich oraz pożegnanie wychowawców przez klasy maturalne.

Spektakl ukazywał wspomnienia z matury 2010 oraz przygotowania do spotkania klasowego dziesięć lat później. Całość wyreżyserował Patryk Danielewicz, następca Jakuba Klebby, w którego rolę wcielił się Daniel Czyżewski z klasy 1c. W pozostałych rolach mogliśmy ujrzeć Patryka Danielewicza jako Hoffixa, Tomasza Bartniczaka jako HoolioGTI, w osobę Marianny wcieliła się Kamila Jeka.

Największą jednak niespodzianką były prezenty od klasy 3c dla pana Kuczyńskiego i pana Zbigniewa Babiarczyka. Otóż pan Kuczyński otrzymał bardzo duży prezent, który wypełniony balonami i styropianem zawierał jakże ciekawą "puszkę pandory" oraz inne drobne upominki. Mistrz także otrzymał podarek, jednak jest to tajemnicą dla nas.

Zakończenie roku dla klas maturalnych było bardzo udane. Młodsze roczniki i nauczyciele na pewno będą was wspominać. Życzę wam więc wytrwałości w dążeniu celu.

Moony