Zastanawialiście się kiedyś, czym jest odpowiedzialność lub jaki model wózka sklepowego jest najlepszy? Odpowiedzi na te i inne pytania udzieli serial ,,Chłopaki z baraków”. Jednym z głównych bohaterów jest Ricky. Niezbyt inteligentny, mieszkający w samochodzie, koneser zioła. 

 Ricky a nauka 

Ricky nie ukończył gimnazjum. Jego mózg zużywa dużo mniej tlenu niż u przeciętnego człowieka, mózg Rickiego potrzebuje THC. KIedy postanowił ukończyć dziesiątą klasę, musiał wybierać pomiędzy nauką, a hodowlą marihuany.

Stosunek Rickiego do więzienia 

Ricky nie mówi źle o więzieniu. Można tam poznać wielu nowych znajomych, napić się i zajarać, zjeść za darmo. Właśnie dlatego Ricky wraca tam co roku na święta.

Ricky a pieniądze 

Ricky nie potrafi gospodarować pieniędzmi. Raz, gdy zaraz po wyjściu z więzienia udało mu się sprzedać sporą ilość marihuany, wszystkie pieniądze rozpuścił, rozdając je ludziom na osiedlu.

Ricky a praca 

Ricky ma swoje zasady. NIe pracuje. Jego głównym zajęciem jest hodowla zioła. Jest to jedyna rzecz, o której ma pojęcie, ale zna się na tym naprawdę dobrze.

Rodzina i przyjaciele 

Ricky ma dziewczynę, którą kocha, lecz ona odwzajemnia uczucie tylko w przypadku, gdy ten ma pieniądze. Ma też córkę, która traktuje ojca jako wzór. Są ze sobą mocno związani na co dowodem może być wspólna próba rzucenia palenia.

Ricky ma też dwójkę przyjaciół, którzy są dla niego rodziną. Od dzieciństwa wspólnie przeżywają wszystkie przygody i razem trafiają do więzienia. Jak wszyscy, tak i oni mają swoje sprzeczki, ale i tak wszystkie kończą się grupowym przytulasem.

Dodaj komentarz
Dodając komentarz, zezwalasz na przetwarzanie danych osobowych. W każdej chwili możesz poprosić Administratora o usunięcie komentarza/komentarzy.


Nie masz konta? Zarejestruj się

Zaloguj się na swoje konto