Być może Wspak to dla Was tylko przygoda, która za rok, dwa, najpóźniej trzy się skończy. Jedni z Was robią to z pełnym zaangażowaniem, inni ze względu na lepsze oceny z polskiego. Nieuniknione, że zdecydowana większość z Was, bez względu na jakie pójdziecie studia, szybko zapomni o gazetce.  radiosar.pl
 
Stosunkowo niedawno, bo niespełna pół roku temu, na trzecim roku studiów technicznych rozpoczęła się moja przygoda z radiem. Zastanawiacie się pewnie, dlaczego piszę o tym tutaj. Otóż odpowiedź jest prosta - moim portfolio, jak i przepustką na okres próbny były dawne artykuły wiszące na stronie Wspaka - jedyny namacalny dowód na to, że potrafię pisać zdania złożone w ilości większej niż jedno.
 
Wkrótce zdałam sobie sprawę, że to Wspak dał mi solidnego kopa, by chcieć i móc spełniać swoje marzenia, a bakcyl zaszczepiony sześć lat temu owocuje dzisiaj. To, czego nauczyłam się tutaj jest wprawdzie tylko zalążkiem - ale również narzędziem, a każde narzędzie odpowiednio wykorzystane daje ogromne możliwości.
 
Jako że media powinny się wspierać, zapraszam Was gorąco na stronę Studenckiej Agencji Radiowej, do słuchania stacji w wolnych chwilach, zapoznania się z ramówką i subskrybcji na Facebooku. Kto nie subskrybuje, ten trąba!
 
Strona radia:  http://radiosar.pl
 
Koniecznie zarezerwujcie czas w najbliższy wtorek o 20:00 - sprawdziany poczekają.
Niech moc będzie z Wami! Do usłyszenia!
 
Lucyna Biczyńska
 
PS. Pamiętajcie, aby po zakończeniu liceum przybić piątkę Wielkiemu Bratu, bo nie znacie dnia ani godziny, kiedy stwierdzicie, że to właśnie Wspak był początkiem całkiem ciekawej historii. 
 

Komentarze   
0 # xyz 2015-05-10 22:23
Gratuluję! Naprawdę miło usłyszeć, że w życiu naszych dziennikarzy dzieje się tyle ciekwych rzeczy :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+1 # Wielki Brat 2015-04-28 21:13
Gratuluję świetnego występu na antenie radia!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
0 # Cytrynka 2015-04-28 23:26
Dziękuję! :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+1 # nbi 2015-04-29 23:59
Fajną muzykę macie :) Dzięki tej notce pierwszy raz odpaliłem to radio :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Dodaj komentarz
Dodając komentarz, zezwalasz na przetwarzanie danych osobowych. W każdej chwili możesz poprosić Administratora o usunięcie komentarza/komentarzy.


5
+5
Nie masz konta? Zarejestruj się

Zaloguj się na swoje konto